Bitcoin może przekroczyć 300 tys. dolarów, jeśli naśladuje swoje wcześniejsze zachowanie.

Czy Bitcoin może osiągnąć cenę 340.000 dolarów?

Moc i siła Bitcoin Cena Bitcoin
Wydaje się, że jest to sentyment wśród niektórych analityków i platform dyskusyjnych, którym Bitcoin zdecydował się zagrać wszystkie swoje karty poprawnie. Should waluta imitować swój 2016 połówka zachowanie, tam być szczupły szansa że ono móc skok ten zakres i dalej.

Jak wszyscy pamiętamy, Bitcoin’s drugi oficjalny połówka występował podczas lata 2016. Podczas gdy nie dużo zdarzało się na początku, Bitcoin’s cena naprawdę zaczynał podnosić przy końcówką roku, gdy składnik aktywów oficjalnie wzrastał w $1,000 zakres po raz pierwszy od około trzech lat.

Stamtąd impet skoczył, a Bitcoin Future cieszył się prawdopodobnie swoim największym rokiem w 2017 roku – czas, który ostatecznie wziął walutę aż do 20.000 dolarów za jednostkę zakresu do czasu nadejścia Bożego Narodzenia.

Niestety, cena ta nie utrzymała się zbyt długo, ponieważ Bitcoin okazał się wciąż zbyt podatny na szybkie skoki, ale podróż pozostaje jedną z najbardziej intrygujących, tajemniczych i przede wszystkim zabawnych, jakie Bitcoin i jego fani kiedykolwiek podjęli, a teraz jest szansa, aby ta podróż odbyła się ponownie.

Bitcoin stracił swoją trzecią połowę w maju tego roku. Choć niewiele wydarzyło się w trakcie imprezy, a nawet po jej zakończeniu, to przewaga do połowy okazała się solidna dla Bitcoin’a. Cyfrowa waluta numer jeden na świecie pod względem pułapu rynkowego zanotowała ciężki rajd, który spowodował skok jej cen z wysokiego przedziału 3.000 dolarów w połowie marca do nieco poniżej 10.000 dolarów.

Teraz, gdy minęło kilka miesięcy, Bitcoin wydaje się nieco podniósł się i handluje na poziomie nieco ponad 11.800 dolarów, który choć nadal solidny, nie jest tak dobry jak gdzie był kilka dni temu (około 12.400 dolarów).

Wielu zastanawia się, czy Bitcoin nie ma takiej samej reakcji na jego ostatnie zmniejszenie o połowę, jak w 2016 roku. Cztery lata temu potrzeba było trochę czasu, aby nabrać rozpędu tej waluty, a kilka miesięcy upłynęło pomiędzy jej obniżeniem o połowę a poważną akcją cenową, która miała miejsce w przestrzeni. Teraz wydaje się, że to samo dzieje się w przestrzeni kosmicznej.

Pamiętaj jednak, że Bitcoin jest znacznie wyższy niż tam, gdzie był po drugiej połowie, więc biorąc pod uwagę, że waluta naśladuje trendy, których doświadczyła cztery lata temu, 340 000 dolarów nie byłoby zbyt daleko poza zasięgiem dla danego aktywa.

Nie zakładaj tylko, że ta wola się pojawi.

Na Twitterze, popularny serwis analityczny ChartsBTC wyjaśnił:

Mnożniki z poprzednich cykli stosowane do obecnego osiągają w ciągu najbliższych 18 miesięcy maksimum pomiędzy 250K a 1,6 miliona dolarów.

Jednak, podczas gdy to wszystko brzmi ekscytujące i ekscytujące dla przedsiębiorców, strona ostrzega ich, aby nie wyłamać szampana jeszcze, jak nie ma solidnych dowodów, że Bitcoin będzie ostatecznie po jego wzorców 2016. W tej chwili analitycy są po prostu w stanie nadziei.

admin

Zurück nach oben