Bitcoin osiąga nowy rekord wszech czasów na 3 giełdach, 100% zysków posiadaczy BTC

Bitcoin złamał ATH na Binance, Bitstamp i Kraken, osiągając 20 000 $ na CME – tego samego dnia USD osiągnął nowe minima w 2020 roku.

Tak, w końcu to zrobiliśmy. Bitcoin osiągnął dziś rekordowy poziom na kilku giełdach

Kiedy w zeszłym tygodniu rynek oczekiwał nowych szczytów, aktywa cyfrowe spadły do ​​16 300 USD, aw tym tygodniu, kiedy spodziewano się kolejnego wycofania, Bitcoin osiągnął nowy rekord wszechczasów .

Bitcoin nie przekroczył jeszcze 20 000 $ na giełdach spot, ale na kilku giełdach ustalono nowy szczyt.

Trzy wymiany kryptowaluta nagrał nowy ATH dziś, że wiąże Binance , Bitstamp i Kraken łamiąc powyżej $ 19798, $ 19.666 i $ +19.660, odpowiednio.

Nie osiągnęliśmy jeszcze nowego szczytu w Coinbase , Bitfinex , Gemini i BitMEX .

Chociaż BTC nie osiągnął jeszcze słodkich 20 000 $, trafiliśmy na rynek kontraktów terminowych Bakkt i CME .

W bezpośrednim spadku po osiągnięciu nowych szczytów, przy których BTC obecnie handluje się około 19.150 $, Kraken faktycznie widział, jak Bitcoin spadł do 16.600 $, w przeciwieństwie do innych giełd, na których BTC osiągnął poziom tylko około 19000 $.

Dzięki tym zyskom 100% krążącej podaży Bitcoinów przynosi obecnie zysk

„W handlu, jeśli każdy czegoś chce, to nigdy tego nie robi. Przy 19K wszyscy oczekiwali „jeszcze jednego pchnięcia” do 20K, zamiast tego zrzuciliśmy 3K. Przy 16K wszyscy spodziewali się „odbicia martwego kota” do 18K, a następnie 14K, więc zamiast tego skracaliśmy do 20K ”- zauważył Charles Edwards, założyciel Capriole Investments. „Rynek to maszyna do ważenia pozycji”.

Wzrost o 42,75% w listopadzie, roczny wynik Bitcoinów wzrósł do 176%. Teraz widać, jak wysoko zamkniemy ten miesiąc. Handlowiec i ekonomista Alex Kruger skomentował :

„Tak właśnie wyglądają„ instytucje ”. Ale to nie tylko instytucje. To wszyscy. Instytucje, zamożne osoby fizyczne, handel detaliczny, a nawet niektóre korporacje. Wszystko w tym samym czasie.“

Dziś potwierdzono również, że Janet Yellen jest pierwszą kobietą na stanowisku sekretarza skarbu.

Kolejny interesujący rozwój nastąpił w przypadku dolara amerykańskiego. Jednocześnie Bitcoin jest gotowy do rozpoczęcia odkrywania cen, dolar amerykański osiągnął nowe minima w 2020 roku , spadając do najniższego poziomu od kwietnia 2018 roku.

admin

Zurück nach oben